KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062321
nr 1306 2321
Blandteknik
Truls Olin, "Ett möte". Signerad, daterad -95. Motivet: 30x25
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:39:38
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr